Duyuru Ve Haberler
 • 4500M2 KAPALI ALAN, 1.500 M2 AÇIK ALAN TOPLAMDA 6000 M2 üretim alanı ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

 • Armin asansör olarak 2 panel, 3 panel ve merkezi kapıların yangın testleri başarı ile sonuçlanmıştır.

 • Şirket Profili

  VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ

  Vizyon: Faaliyet alanlarımızda girişimci, yenilikçi, güvenilir, kaliteli ve daima ilerleyen bir marka olmak.

  Misyon: Uluslararası standartlara uygun ürün ve hizmet ile müşteri beklentilerini aşarak sunmak ve her türlü koşulda gelişimi ve sürekliliği sağlamak.

  Yüksek kalitede, güvenilir, yeni teknoloji ile düşük maliyetle uluslararası kabul görmüş standartları sağlayacak düzeyde ürün ve hizmet sunmaktır.

  Ürünlerimiz ve çözümlerimizle sağladığımız güvenilirlik, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

  DEĞERLERİMİZ

  Müşteri odaklı çözüm üretmek ve işimizin her alanında etik kurallara bağlı kalarak bilgi ve paylaşımın, başarının temelini oluşturduğunun bilinci ile tüm  paydaşlarımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru analiz ederek sonuç odaklı çalışmak.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  ARMİN ASANSÖR,  güç ve inançla birliktelikten doğan teknolojik gelişime bağlı olarak dinamik kadrosu ve üstün kalitesi ile hizmet vermeyi amaçlamıştır.

  ISO 9001:2008 Kalite Yönetim şartlarına uymak ve kurulmuş olan sistemi sürekli olarak iyileştirmek başta üst yönetim olmak üzere tüm ARMİN ASANSÖR çalışanlarının öncelikli görevidir.

  ARMİN ASANSÖR, yüksek kalitede, güvenilir, yeni teknoloji ile uygun maliyetli uluslararası kabul görmüş kalite ve güvenilirlik standartlarını sağlayacak düzeyde ürün ve hizmet sunacaktır.

  Tüm bunları yaparken insani değerlere, ticari ahlaka ve kanunlara bağlı kalacaktır.

  HEDEFLERİMİZ

  ‘Kalite asla bir tesadüf değildir’ prensibi ile üretim ve imalat alanında oluşturduğu dinamiklerin farkına vararak ‘Sürekli Kaliteyi hedef seçmiştir.

  Bunu gerçekleştirme sürecinde son teknolojiyi kullanarak yeniliklere açık, verimli ve güvenilir olmak en büyük hedefimizdir.

  Paydaş memnuniyeti benimseyip, bugüne kadar yapmış olduğu tüm işlerde müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmuş, takım ruhunu en üst düzeyde tutarak başarılı çalışmalarımız ve yaptığımız işin gerektirdiği sorumluluğun bilinciyle örnek bir şirket kimliği yaratmak.

  SONUÇ OLARAK NEDEN BİZ ?

  Değişime ve gelişmeye açık yanlarımız, anahtar teslim çözümler üretebilme gücümüz,  kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışımız ile sizlere sunacağımız hizmet onuruyla neden biz sorusunun cevabı…

  Çünkü ARMİN ASANSÖR ile risk almazsınız

  Çünkü ARMİN ASANSÖR hep yanınızdadır.

  Çünkü ARMİN ASANSÖR çözüm odaklıdır.

  Çünkü ARMİN ASANSÖR çalışanlarına ve paydaşlarına verdiği güçten ibarettir.

  Çünkü ARMİN ASANSÖR geçmişten aldığı güç ile geleceği planlamaktadır.

  Çünkü ARMİN ASANSÖR güvenebileceğiniz bir markadır.